OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

A do pekla!

6. prosince ovládla hřiště Základní školy a Mateřské školy Miličín pekelná moc.

Čerti a čertice v čele s hlavním Luciferem se těšili, co nachytají zlobivých dušiček. A na to se museli řádně připravit. Hořely pekelné ohně, čertovská diskotéka ovládla dolní část školního dvora, naopak v horní části byly připraveny soutěže a pekelně dobré špekáčky od pana Houžvičky.

Úderem 17. hodiny otevřel Lucifer pekelnou bránu. A to se peklo začalo otřásat v základech! Téměř stovka dětí přišla se svými rodiči, aby si užila čertí radovánky. Počáteční nejistota některých dětí zmizela, když poznaly, že čerti a čertice jsou jejich starší kamarádi ze školy nebo paní učitelky z mateřské a základní školy.

Čertovská cháska nakonec neulovila žádnou dušičku, ale vesele rejdila a tancovala s dětmi.

Doufáme, že se malým i velkým návštěvníkům v pekle líbilo. Alespoň nám čertům to tak připadalo. A tak slibujeme, že se budeme snažit, aby nám pekelné ohně nevyhasly a mohli jsme se znovu setkat příští rok. Tak na shledanou v pekle Základní školy a Mateřské školy Miličín v roce 2019.

                                                     autor:  čert 2. kategorie H. Beranová