OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Výuka on-line ZŠ Miličín po dobu platnosti Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví podle § 80 odst. 1 písm. g) zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 258/2000 Sb.“) platného od 11. března 2020.

 

Za účelem zkvalitnění výuky na dálku začala ZŠ Miličín používat aplikaci Teams od společnosti Microsoft, která byla vyvinuta přímo pro žáky a učitele. Od pondělí 20. dubna zahájila pilotní provoz p. učitelka I. Vančurová ve výuce Angličtiny. Od pondělí 27. dubna se budou postupně přidávat další učitelé a žáci 5.-9. tříd.

Funkce aplikace jsou snadno ovladatelné, srozumitelné pro uživatele. Umožní žákům a učitelům strávit společný čas formou videokonference, ukládání výukových materiálů a zpracovaných domácích úkolů na jedno místo. Zadání domácího úkolu v Teams bude, pro přehled rodičů o úkolech, nadále zaznamenáno do Bakalářů. Na webových stránkách Školy je také zveřejněn rozvrh dobrovolných výukových hodin on-line přes Teams.

Žákům i rodičům budou od 27. dubna do 5. května, od 16.-18. hodin k dispozici telefonické, konzultační hodiny k ovládání aplikace a to na číslech:

  • 606 669 811 (B. Kocourková)
  • 608 153 286 (I. Vančurová)

Věříme, že používání nové aplikace přispěje nejen ke kvalitě výuky ale také k rozvoji digitální gramotnosti žáků.

Po dobu platnosti mimořádného opatření budou na webových stránkách školy pravidelně aktualizovány informace k vývoji stávající situace a průběhu výuky Distanční formou. Vedení školy si proto dovoluje požádat zákonné zástupce žáků o sledování zveřejňovaných informací.

 

Mgr. Marcela Škramlíková

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Miličín okres Benešov

V Miličíně dne 24. dubna 2020

Aktualizováno 11.5.2020

On-line výuka - rozvrh platný od 11. 5. 2020