OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

O škole

ZŠ Miličín navštěvuje 103 žáků. Základní škola Miličín v roce 2018 oslavila 120. výročí otevření nové školní budovy. Při té příležitosti vydala kalendář, vytvořený z prací žáků naší školy, školky a družiny.

Škola je zaměřena na výuku vzdělávacích předmětů v příjemném prostředí menší vesnické školy, kde se vyučuje tradičními i moderními metodami. Zodpovědně připravuje žáky k přijímacím zkouškám. Nabízí výuku anglického a německého jazyka. Pedagogové se věnují žákům i mimo vyučování v kroužcích, které škola nabízí. Na tradičních akcích školy se žáci setkávají s veřejností obce Miličín. Žákům se speciálními vzdělávacími potřebami zajišťujeme pedagogickou intervenci, speciálně pedagogickou péči a asistenty pedagoga na 1. a 2. stupni ZŠ. Mateřská škola má dvě třídy, ve kterých preferujeme všestranný rozvoj dětí, individuální a vřelý přístup dle jejich vzdělávacích potřeb.

V celé škole podporujeme svobodný přístup k životu a zdravý životní styl.

Ve školní družině pečujeme o děti do 16:15 hodin, využíváme gymnastický sál, školní hřiště a nabízíme pestrou rukodělnou činnost.

Těší nás, že naši školu navštěvují i žáci z jiných spádových oblastí.

Historie

Dějiny školy v Miličíně

8. 9. 2018 |Článků: 1

Projekty

14. 9. 2019 |Článků: 11