Školní družina vyrazila do Šestajovic, kde už měli připravený program. Jako první si děti mohly vyrobit bílou a tmavou čokoládu, ke které dostaly různá zdobítka. Čokoláda dětem moc chutnala o tom vypovídala i jejich špinavá pusa.
Když si děti vyrobily čokoládu, čekala nás výroba svíček. Každý si vybral svíčku, která se mu líbila např. pejska, medvídka, ovečku atd., a mohly si jí nabarvit voskem.
Výlet se dětem moc líbil, přivezly si spoustu zážitků a my se budeme těšit na další výlet.
0.hodina - 07:00 - 07:45
1.hodina - 08:00 - 08:45
2.hodina - 08:50 - 09:35
3.hodina - 09:50 - 10:35
4.hodina - 10:40 - 11:25
5.hodina - 11:30 - 12:15
6.hodina - 12:20 - 13:05
7.hodina - 13:15 - 14:00
8.hodina - 14:10 - 14:55