Školní jarmark
Školnímu jarmarku předcházela tradiční akce – středeční tvořivé dílny v celé škole. Žáci po třídách se svými třídními učiteli vyráběli celé dopoledne, osmáci byli k dispozici nejmladším dětem. V první třídě dokonce přišly na pomoc i maminky. Vytvořilo se mnoho ozdob, dárečků a vánočních doplňků, které se v pátek 12. prosince prodávaly na jarmarku.
Jeden stánek zaplnila školní družina a výrobky z 1. stupně, druhý patřil starším žákům, u třetího byly výrobky z mateřské školy. Čtvrtý stánek byl tradičně „jedlý“ – s vánočkou, horkými nápoji, popcakes, cukrovými špízy a dalšími dobrotami. Všichni návštěvníci jarmarku si určitě našli nějakou ozdobu podle svého vkusu. Počasí nám sice nedopřálo sněhovou nadílku, ale vánoční atmosféru jsme si vytvořili i bez ní. Díky svícnům, výzdobě, vonícím nápojům, výrobkům, slavnostní náladě a jmelí rozdávanému zdarma pro štěstí u vstupu na jarmark a díky všem dobrým lidem, kteří se jarmarku zúčastnili, jsme prožili pěkný předvánoční den a podvečer.
K. Týleová
0.hodina - 07:00 - 07:45
1.hodina - 08:00 - 08:45
2.hodina - 08:50 - 09:35
3.hodina - 09:50 - 10:35
4.hodina - 10:40 - 11:25
5.hodina - 11:30 - 12:15
6.hodina - 12:20 - 13:05
7.hodina - 13:15 - 14:00
8.hodina - 14:10 - 14:55